J.D.S.

Dá se říci, že pan Jaroslav Duffek prodává kosmetiku z Mrtvého moře již od roku 1992. V tomto roce se spolu se svou budoucí firemní partnerkou z Izraele dohodli, že vznikne společnost, která se vzhledem k absenci nabídky tohoto sortimentu na československém trhu bude zabývat dovozem a následným prodejem kosmetiky z Mrtvého moře. Při zvažování, kterou kosmetiku z Izraele dovážet je ovlivnila velmi dobrá znalost tamní nabídky. Po náročných jednáních s vybranými výrobci se oba, nyní již společníci, rozhodli pro kosmetickou firmu Malki. Důvodem rozhodnutí bylo, že jako jediná na izraelském trhu nabízí skutečně přírodní kosmetiku bez syntetických chemikálií. V témže roce vznikla firma Kosher spol.s r.o., která hned po vzniku podepsala smlouvu o dovozu a výhradním zastoupení s izraelskou firmou Malki. Zakladatelem a jedním z jednatelů společnosti Kosher byl i nynější majitel firmy DUFFEK pan Jaroslav Duffek.

V roce 2000 se již tři majitelé společnosti Kosher rozhodli, že se firma bude věnovat jiné podnikatelské činnosti. Následujícího roku pan Duffek od firmy Kosher převzal veškerá prodejní práva a hned od začátku roku zahájil velkoobchodní prodej.

V březnu roku 2001 vznikla značka J.D.S..
Z počátku se spolu s kosmetikou Malki dodávala na trh pouze koupelová sůl z Mrtvého moře v balení 25 kg.
V květnu téhož roku byl slavnostně zahájen prodej vlastně prvního výrobku pod značkou J.D.S."Koupelová sůl z Mrtvého moře 2x500g v dárkovém košíčku". Vzhledem k velmi dobrým obchodním výsledkům jsme se roku 2003 rozhodli rozšířit nabídku pod značkou J.D.S. o koupelovou sůl 200g a o černé bahno.

V dubnu roku 2009 byl na četná přání našich zákazníků spuštěn první internetový obchod.

48
256
 
1 48 256
 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem