Malki Products

Yarden Botanical Agri. CTR - ISRAEL

Před 220 lety byla rodinou Malki vyvinuta speciální formule přírodního bylinného mýdla. Tajný recept, přenášený z otce na syna a rozvíjený z generace na generaci. Rodina Malki vyráběla mýdla v Turecku, Palestině a později i v novém státě Izrael. Vzhledem ke složité ekonomické situaci v zemi se však výroba na několik let zastavila.

V roce 1977 nástupce z řad mladé generace, pan Jehuda Malki, založil znovu rodinný podnik s novou koncepcí a s novým duchem - chápat a rozumět zázračnému dědictví Mrtvého moře daného Bohem a přírodou Izraeli. Jedinečný rodinný recept byl vylepšen, kontrolován a   nový druh mýdla je zde - Malki's Dead Sea Soap.

 Podnik J.Malki je umístěn v zemědělské oblasti Beit-Dagan a obklopen poli a   plantážemi. Výrobní prostory o rozloze 1350 m² jsou částí území, velikého 15000 m², jež   je určeno pro pěstování a šlechtění léčivých rostlin pro bylinná mýdla. Základ všech mýdel   Malki tvoří palmový,olivový a kokosový olej.

 Díky přírodnímu původu a obsahu kvalitních surovin, je veškerý sortiment zařazen pod   kategorii "GREEN FRIEDNLY PRODUCTS", která reprezentuje dva hlavní rysy - neubližovat uživateli a neškodit životnímu prostředí. Produkty firmy Malki neobsahují živočišné tuky, detergenty ani chemikálie. Protože je nemyslitelné, aby se všichni sjížděli na jedno jediné místo na světě - k Mrtvému moři -  umožňuje firma Malki, aby se Mrtvé moře přestěhovalo k lidem domů. Produkty jsou vyváženy do 16 zemí světa.

Tak se naskýtá možnost každému zájemci udělat si Mrtvé moře doma.

99
430
 
1 99 430
 
  • Řadit dle:
  • 16 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem